تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۰
جالب است ۰
مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران به تمجید از سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پرداخت و از او به‌عنوان یکی از بهترین مربیان فوتبال کشورمان یاد کرد.
فرکی: کنعانی‌زادگان باید بابت این حکم خدا را شاکر باشد!
به گزارش مردم فردا،حسین فرکی درباره حکم کمیته اخلاق و محرومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان از دو بازی ملی گفت: هر انسانی ممکن است اشتباه کند. اگر یک آدم عادی خطایی بزرگتر از این می‌کرد شاید خیلی‌ها توجه نمی‌کردند، ولی در مورد ورزشکار ملی همه چیز فرق می‌کند. در چنین اتفاقاتی قطعاً خود فرد بزرگترین آسیب را می‌بیند، ولی کنعانی‌زادگان باید بابت این حکم خدا را شاکر باشد. اگر هم حکم سنگین‌تر می‌دادند ممکن بود این بازیکن بیشتر آسیب ببیند، ولی مسئله مهم این است که هر فردی از خطایی که انجام می‌دهد تجربه کسب کند و مدعی شدن افکار عمومی را هم در نظر بگیرد.
سرمربی پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد قهرمانی این تیم در سوپرجام خاطر نشان کرد: این قهرمانی را به مجموعه فولاد و مردم خوزستان به خصوص هواداران فولاد تبرک می‌گویم. من با آنها زندگی کردم و می‌دانم چقدر خوشحال هستند. اعتقاد من این است که باشگاهی مثل فولاد با این ساختار و استعدادهایی که در جنوب وجود دارد همیشه باید در اوج باشد و امیدوارم در آینده هم شاهد موفقیت‌های این باشگاه باشیم. همه طرفداران فوتبال در ایران از فوتبال خوزستان انتظار دارند، چون این استان همیشه فوتبالیست‌های بسیار خوبی را تحویل فوتبال ایران داده است.
«جواد نکونام در مصاحبه اخیرش گفته بود در مقطعی از زمان حضورش در اردوی تیم ملی حسین فرکی مربی وقت آن تیم از وی خواسته بود که تمرینات میروسلاو بلاژویچ را یادداشت کند.»، فرکی در این مورد تصریح کرد: خیلی‌ها در فوتبال ما مربیگری می‌کنند که شاگردهای ما بودند و همه هم عزیز من هستند. جواد نکونام در دوران بازیگری بسیار موفق بود و در دوران مربیگری هم این روند را ادامه خواهد داد. او جزو مربیان موفق فوتبال ایران است.
وی در پاسخ به این پرسش که از بین استقلال، پرسپولیس و سپاهان کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی در لیگ خواهد داشت، تصریح کرد: زود است در این مورد صحبت کنیم. فکر می‌کنم شانس هر سه تیم تقریباً برابر است. باید دید کدامیک از آنها بهتر نتیجه می‌گیرد و بهتر حاشیه‌ها را کنترل خواهد کرد.
https://mardomefarda.ir/vdcj.ietfuqeo8sfzu.html
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما