تاریخ انتشار :يکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۰
جالب است ۰
شیائومی از مجموعه ماوس و کیبورد جدید خود رونمایی کرده است که این دو محصول بی‌سیم در کنار طراحی ارگونومیک برای راحتی هرچه بیشتر در حین استفاده، از چند ویژگی کاربردی هم برخوردارند.
رونمایی از ماوس و کیبورد جدید شیائومی
به گزارش مردم فردا،ماوس و کیبورد جدید شیائومی با باند 2.4 گیگاهرتزی به کاربران کمک خواهند کرد تا فضای کاری خود را مرتب کنند. به ادعای سازنده این دو محصول قادرند بدون حداقل تداخل، سیگنالی مداوم و پایدار را ایجاد کنند.

مشخصات ماوس و کیبورد شیائومی
گفتنی است که کیبورد بی‌سیم این مجموعه دارای 103 کلید با اندازه طبیعی است و طراحی 3 بخشی آن به گونه‌ای صورت گرفته تا استفاده از آن با راحتی و رضایت همراه باشد. کلیدهای اضافی این کیبورد نیز 12 کلید Fn جهت تکمیل سریع برخی امور را شامل می‌شوند.

لازم به ذکر است که نوک کلیدهای این کیبورد با برخورداری از طراحی استوانه‌ای دارای تناسب بیشتری با سطح نوک انگشتان دست هستند. علاوه بر این، شیب 6 درجه کیبورد نیز عملکرد محصول به لحاظ ارگونومیک را بیش از پیش افزایش می‌دهد.

ماوس جدید شیائومی محصولی سبک است که حرکت و راحتی خاصی را هنگام استفاده فراهم خواهد کرد. این محصول برای تامین انرژی به یک باتری قلمی نیاز دارد و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز بهینه شده است.

محصول مذکور دارای یک کلید روشن و خاموش به همراه یک حسگر دقت جهت استفاده در فرایندهای یکپارچه است، علاوه بر این موارد این محصول از یک حالت خاموشی خودکار بهره‌مند است که عمر باتری را افزایش می‌دهد.

از سوی دیگر این ماوس می‌تواند به پایان رسیدن باتری را با استفاده از نور نارنجی چراغ نشانگر به کاربر اطلاع دهد. همینطور گفتنی است از آنجایی که هر دو محصول همراه هم عرضه خواهند شد، یک گیرنده کوچک نانو هر دو محصول ماوس و کیبورد مذکور را به یک سیستم اصلی متصل خواهد کرد. متاسفانه اطلاعات خاصی در خصوص تاریخ عرضه جهانی یا قیمت آنها در دست نیست.
https://mardomefarda.ir/vdcgyn9q.ak9zx4prra.html
منبع : دیجیاتو
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین