تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵
جالب است ۰
مربی آمادگی جسمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران ضمن تشریح وضعیت ملی پوشان ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند با بهترین شرایط در مسابقات قزاقستان شرکت کند.
وضعیت سه ملی‌پوش عنوان‌دار ایران برای حضور در قزاقستان
به گزارش مردم فردا،عباس خدایاری مربی آمادگی جسمانی تیم ملی کشتی آزاد درباره وضعیت ملی پوشان اعزامی به تورنمنت رنکینگ دار قزاقستان گفت: حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع با تمرینات ویژه آماده حضور در این تورنمنت می شوند.
عباس خدایاری در این مورد گفت: اردوی اعزام تیم ملی کشتی آزاد به مسابقات رنکینگ‌دار قزاقستان روز سه شنبه پایان رسید. در اردو با مشورتی که با سرمربی تیم و کادر فنی شده بود، نوع برنامه بدنسازی و آمادگی حسن یزدانی، کامران قاسم پور و امیرحسین زارع سه مدال آور جهانی و المپیک، طوری طراحی شد که این ملی پوشان با یک آمادگی نسبی در این تورنمنت شرکت بکنند.
خدایاری در ادامه با اشاره به مصدومیت امیرحسین زارع، اظهار داشت: امیر حسین زارع از کف پا آسیب دیده است و فیزیوتراپی و بازتوانی‌اش به پایان رسیده و امیدواریم بتواند در تورنمنت رنکینگ دار قزاقستان شرکت کند.
وی افزود: سایر ملی پوشان مشکلی ندارند و در وضعیت ایده‌آلی به مسابقات قزاقستان که اولین مسابقه رسمی آنها پس از رقابت‌های جهانی نروژ است، اعزام می شوند.
 
https://mardomefarda.ir/vdcj.veafuqemxsfzu.html
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین