تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰
جالب است ۰
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست امضای تفاهم نامه های اقتصادی بین دو کشور ایران و کوبا، با اشاره به سیاست های دولت ایران در ارتباط با همکاری اقتصادی بیشتر با کشورهای همسایه و کشورهای هم سو با سیاست های ایران در حوزه بین الملل، اظهار کرد: اسناد بسیار خوب و مهمی بین دو کشور امضا شد که یکی از آنها امضای پروتکل همکاری بندری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کوبا است.
امضای پروتکل همکاری بندری ایران و کوبا؛ برنامه‌ریزی برای توسعه کشتیرانی تهران و هاوانا
به گزارش مردم فردا،معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: یکی موضوعات اصلی این سند، همکاری با کوبا در حوزه بندری، از جمله سرمایه گذاری مشترک در بنادر است.
صفایی گفت: با امضای این سند همکاری و مذاکرات صورت گرفته، تجارت دریایی بین دو کشور ایران و کوبا در حوزه کشتیرانی و تبادل کالا بین دو کشور و صادرات کالا از کوبا به ایران گسترش یافت.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد: توسعه همکاری‌های دریایی و بندری در سازمان بین المللی دریانوردی در راستای منافع مشترک دو کشور در مجامع جهانی از دیگر موضوعات مطرح شده در این سند همکاری است.
 وی همچنین ابراز امیدواری کرد: با امضای این سند و دیکر اسناد امضا شده بین دولت‌های ایران و کوبا شاهد رونق تجارت بین دو کشور دوست و همراه باشیم.
https://mardomefarda.ir/vdcj.aeafuqeihsfzu.html
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین