تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸
جالب است ۰
ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال و ‌قزوین ـ رشت و کرج ـ قزوین گزارش شده است.
وضعیت ترافیکی تهران-شمال و جاده‌‌های مشهد
به گزارش مردم فردا،تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل امامزاده هاشم تا شاهاندشت و محدوده های وانا ، بایجان و سه راهی چلاو، مسیر شمال به جنوب حدفاصل شاهاندشت تا گزنک، محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حدفاصل رودهن تا دماوند و محدوده های فیروزکوه و پل سفید، آزادراه قزوین - رشت محدوده های کوهین ، ملاعلی و لوشان و حدفاصل منجیل تا رودبار اعلام شده است.
ضمناً آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران، محور چالوس دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
‌ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و زیاران تا زیباشهر، آزادراه تهران- ساوه محدوده پرندک  گزارش شده است.
‌تردد روان در محور چناران – مشهد،محور باغچه - مشهد، محور تربت جام - مشهد  نیز گزارش شده است.
‌بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، گیلان و مازندران - وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود.
‌‌محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم مشهد - ملک آباد و بالعکس تا مورخ 25 شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.
همچنین محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می شود.
شایان ذکر است محور مسدود غیر شریانی گیلانغرب – سومار است.
https://mardomefarda.ir/vdcjime8.uqeyazsffu.html
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما