تاریخ انتشار :جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۰
جالب است ۰
شاید فکر کنید اوپو با نزدیک‌شدن به WWDC 2023 اپل و احتمال رونمایی از هدست این برند، تصمیم گرفته خیلی ناگهانی به این بازار ورود کند. اما حقیقت این است که طی سالیان اخیر این برند به صورت منظم روی هدست‌های مختلف کار کرده و نمونه‌های متفاوتی دارد. مثلا پاییز ۱۳۹۹ بود که عینک واقعیت افزوده اوپو AR Glass 2021 معرفی شد. پاییز ۱۴۰۰ با عینک هوشمند اوپو Air Glass آشنا شدیم و پاییز ۱۴۰۱ عینک Air Glass 2 رونمایی شد.
هدست واقعیت ترکیبی اوپو معرفی شد
به گزارش مردم فردا،اواخر بهار ۱۴۰۲ هستیم و اوپو هدست واقعیت ترکیبی خود را با تراشه +Snapdragon XR2 معرفی کرده است، محصولی که Oppo MR Glass Developer Edition نام دارد.

هدست واقعیت ترکیبی Oppo MR Glass Developer Edition
اوپو هدست شیشه‌ای واقعیت ترکیبی (MR) خود را در “نمایشگاه جهانی افزوده” یا AWE 2023 معرفی کرد. این هدست از چیپست +Snapdragon XR2 کوالکام استفاده می‌کند و در اواخر سال جاری به عنوان کیت توسعه Snapdragon Spaces در چین در دسترس خواهد بود.

این هدست دارای قابلیت “عبور ویدیوی دوچشمی” یا VPT با لنزهای پنکیک، دوربین دوگانه RGB جلو و رفرش‌ریت 120 هرتز است. رابط کاربری این هدست توسط دو دسته حلقه‌ای‌شکل کنترل می‌شود.  شارژ سریع SuperVOOC اختصاصی و نمایشگر ضربان قلب نیز دارد. Oppo MR Glass از نیمه دوم سال جاری از طریق EnlightXR در چین توزیع خواهد شد.
هنوز درباره قیمت یا مشخصات نمایشگر و دیگر موارد اطلاعات دقیقی در دست نیست.

نظر شما چیست؟ پس از رونمایی هدست اپل قرار است بازار به این سمت پیش برود؟ شاید حتی قبل از آن این اتفاق افتاده است! چرا که هدست جدید متا نیز همین حالا رونمایی شده است.
https://mardomefarda.ir/vdceev8z.jh8vei9bbj.html
منبع : ترنجی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما