تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰
جالب است ۰
رییس پلیس راه البرز گفت :یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا کندوان تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. وی گفت: در جاده کرج - چالوس اکنون شاهد بار بسیار سنگین ترافیک از شهرستانک تا کندوان هستیم.
آخرین وضعیت راه‌ها در دومین روز از سال جدید؛ ترافیک فوق سنگین در جاده کرج - چالوس
به گزارش مردم فردا،* رئیس اداره راهداری لاریجان، شهرستان آمل:از عصر سه‌شنبه تا به الان ریزش‌های مقطعی سنگ به علت بارش‌های متناوب و باران در پایین‌دست ادامه دارد.
* رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های ترددشمار، تردد در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۱۵.۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
* مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
*رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: جاده چالوس که از شب گذشته به دلیل شرایط جوی بسته شده بود هم‌اکنون بازگشایی شده است.
*جاده کندوان و آزادراه تهران شمال که به دلیل بارش سنگین برف بسته شده بودند، بازگشایی شدند.
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ادامه ریزش برف شدید در این محور پرتردد کشور از خدمات رسانی به ۴۰۰ دستگاه خودروی در راه مانده خبر داد و گفت: خدمات رسانی به خودرو‌های این محور ادامه دارد.
* رئیس راهداری چالوس گفت: شب گذشته ریزش سنگ در محدوده ولی آباد چالوس سه کشته به همراه داشت.
*رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محور کندوان به‌دلیل شدت بارش برف و ریزش سنگ مسدود شد، گفت: احتمال انسداد محور هراز هم وجود دارد.
*محبی، جانشین پلیس راه راهور فراجا گفت: «جاده چالوس به علت بارش سنگین برف تا اطلاع بعدی مسدود شد.»
* سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس، هراز، آزادراه تهران شمال و بارش باران و برف در جاده‌های ۱۶ استان از جمله تهران خبر داد.
* محدودیت‌های تردد ویژه نوروز تا پایان روز سه شنبه ۱۵ فروردین در جاده‌های شمال اعمال می‌شود.
*رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که امروز و فردا اول و دوم فروردین‌ماه سامانه بارشی در کل کشور فعال می‌شود.
*رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس فراجا از یکطرفه بودن جاده چالوس خبر داد وگفت: هم اکنون در ۱۵ استان بارش برف و باران را شاهد هستیم.
*فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم بالای ترافیک و کُندی تردد خودرو‌ها در محور پرتردد کندوان از جنوب به شمال این محور از شهر مرزآباد به کرج بسته و یک طرفه شد.

*رییس پلیس راه البرز گفت: اکنون ترافیک در جاده کرج - چالوس بسیار سنگین است که سبب یک طرفه شدن این مسیر شد.
وی اظهار کرد: یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا کندوان تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.


*آخرین وضعیت محورهای شمالی :
- تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک
- ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل امامزاده هاشم تا آب اسک و ترافیک سنگین در مسیر (رفت و برگشت) محدوده های گزنک و شاهاندشت
- ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره 17 تا انتهای مسیر
- ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار
- تردد روان در محور فیروزکوه (رفت و برگشت)
(*ضمنا محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران می باشند.)

*آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها:
- ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل گرمدره تا پل فردیس
- ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل مهرشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس
*آخرین وضعیت جوی : 
- بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، البرز ، تهران ، مازندران ، قزوین ، گیلان ، گلستان ، مرکزی ، همدان ، فارس ، چهارمحال و بختیاری و اصفهان
- بارش باران در برخی از محورهای استان های کردستان ، کرمانشاه ، قم ، خراسان رضوی و خراسان شمالی و یزد
https://mardomefarda.ir/vdcdko0f.yt0556a22y.html
منبع : آخرین خبر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما