تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
جالب است ۰
با عدم تمایل مجتبی حسینی برای هدایت تیم امید حالا محرم نویدکیا مربی پیشین تیم سپاهان تبدیل به گزینه اصلی کمیته جوانان و فنی شده است.
گزینه اصلی سرمربیگری تیم‌ملی ایران مشخص شد
به گزارش مردم فردا،تیم امید شهریور ماه آینده باید در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا شرکت کند، با این تفاوت که این بار تیم های برگزیده این مسابقات جواز حضور در رقابت های المپیک را به دست خواهند آورد. مسابقات در این رده سنی همانند رده های سنی زیر نوجوانان و جوانان هر دو سال یک بار برگزار می شود، با این تفاوت که تیم های برتر هر چهار سال یک بار راهی المپیک می شوند. در حالی که در رده سنی نوجوانان و جوانان هر دوره تیم های برتر به جام جهانی راه پیدا می کنند.
کمیته جوانان و کمیته فنی که مامور به انتخاب مربی برای هدایت تیم امید هستند، بعد از عدم تمایل مجتبی حسینی برای هدایت تیم امید حالا روی محرم نویدکیا زوم کرده اند. مربی ای که در ابتدای فصل از هدایت تیم سپاهان انصراف و جای خود را به مورایس داد.
تایید محرم نوید کیا از سوی اعضای هیات رییسه و پذیرش خواست های فدراسیون فوتبال از سوی این مربی در انتخاب محرم نوید کیا به عنوان سرمربی جدید تیم امید دخیل است و اگر این پروژه شکست بخورد باز هم فدراسیون فوتبال از دل لیگ برتر مربی تیم امید را انتخاب خواهد کرد.
پیش از این هدایت تیم امید بر عهده مهدی مهدوی کیا بود که نتوانست در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا موفق عمل کند و در همان مرحله حذف شد. این حضور اولین تجربه سرمربیگری مهدی مهدوی کیا بود که نقدهای زیادی به آن وارد شد.
 

 
https://mardomefarda.ir/vdcbz0b8.rhbaapiuur.html
منبع : ورزش3
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما