تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۰
جالب است ۰
حفره‌ی نمایشگر یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های بین آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو محسوب می‌شود. همانطور که انتظار داشتیم مدل‌های استاندارد بار دیگر با ناچ راهی بازار شدند ولی مدل‌های پرو از نمایشگر حفره‌دار بهره می‌برند. حالا یکی از افشاگران مشهور به نام راس یانگ که تقریبا تمام پیش‌بینی‌های او به واقعیت تبدیل شده، گفته که سال آینده تمام مدل‌های آیفون ۱۵ با نمایشگر حفره‌دار به دست کاربران می‌رسند.
تمام مدل‌های آیفون ۱۵ با نمایشگر حفره‌دار عرضه خواهند شد
به گزارش مردم فردا،این افشاگر بیشتر خبرهای مربوط به نمایشگر گوشی‌ها را اعلام می‌کند و به همین خاطر در این زمینه منابع زیادی در اختیار دارد. البته او اعلام کرده که گوشی‌های آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس مانند نسل قبلی مبتنی بر پنل LTPO نخواهند بود و رفرش ریت ۱۲۰ هرتزی را ارائه نخواهند کرد. به نظر می‌رسد این موضوع به محدودیت‌های مربوط به زنجیره تامین برمی‌گردد. بنابراین این دو ویژگی بار دیگر محدود به مدل‌های پرو آیفون ۱۵ خواهد بود.
قیمت خانواده لاکچری آیفون ۱۴ در ایران و سایر نقاط جهان
به طور کلی با توجه به تغییرات بسیار ناچیر مدل‌های استاندارد آیفون ۱۴، این دو گوشی مورد انتقادات زیادی قرار گرفته‌اند. طبق گزارش‌های اولیه، آمار پیش‌خرید آیفون ۱۴ پلاس بسیار کمتر از انتظارات بوده و آیفون ۱۴ هم چندان مورد استقبال قرار نگرفته است. بنابراین سال آینده اپل به ناچار برای این دو گوشی باید ویژگی‌های جدیدی را ارائه کند.

البته با توجه به بهره‌گیری مدل‌های پرو آیفون ۱۵ از ویژگی‌هایی مانند رفرش ریت بالا و نمایشگر همیشه روشن، این دو گوشی همچنان نسبت به مدل‌های استاندارد تمایز قابل توجهی خواهند داشت. مدتی قبل هم مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، اعلام کرد که این شرکت قصد دارد سال آینده برای مدل‌های مختلف آیفون ۱۴ تمایز بین آن‌ها را افزایش دهد. در این میان می‌توانیم به احتمال بهره‌گیری آیفون ۱۵ پرو مکس از دوربین پریسکوپی اشاره کنیم.
https://mardomefarda.ir/vdcdjk0f.yt0xj6a22y.html
منبع : دیجی کالا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین