تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴
تعداد نظر۲
جالب است ۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از دستگیری اعضای یک خانواده ۳ نفره و کشف یک و نیم کیلو تریاک خبر داد و گفت: این متهمان در پوشش سفر خانوادگی قصد انتقال مواد مخدر به شهر البرز را داشتند.
قاچاق خانوادگی تریاک
به گزارش مردم فردا، زوج جوان که به همراه کودک خردسالشان قصد انتقال یک و نیم کیلو تریاک را به کرج داشتند از سوی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش ایران، سرهنگ علی سلیم‌پور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از دستگیری اعضای یک خانواده ۳ نفره و کشف یک و نیم کیلو تریاک خبر داد و گفت: این متهمان در پوشش سفر خانوادگی قصد انتقال مواد مخدر به شهر البرز را داشتند.

وی در تشریح ماجرا گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان‌های جنوب شرقی خریداری و به شهر کرج منتقل کند، بررسی موضوع در دستورکار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت. در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم با همکاری همسرش و به همراه داشتن کودک خردسال‌شان تحت پوشش مسافرت خانوادگی با یک دستگاه خودروی سواری پژو مواد مخدر را به شهر کرج منتقل خواهد کرد.

سرهنگ سلیم‌پور با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان صادر شد، افزود: پس از کنترل محور‌های مواصلاتی به شهر کرج، خودروی متهمان قبل از ورودی شهر در ابتدای جاده کرج-چالوس شناسایی شد و مأموران این پلیس موفق به توقف خودرو و دستگیری اعضای این خانواده قاچاقچی شدند. در بازرسی از خودروی متهمان یک ونیم کیلوگرم تریاک کشف شد. متهمان به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.
https://mardomefarda.ir/vdcfmjdy.w6d0vagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چه کشفیاتی چه هنری گرز رستم راغلاف گردی اوشتور گزار پشه گیر مردان قانون مردان حسابی بروید اصل ریشه را بخشکانید بروید انهایی که تن تن وارد میکنن بگیرید درطی اقدامات تاکتیکی اوه چه کردید خجالت کشید برید شیشه وکراگ وکل انان که جوانان رابه تباهی کشانده بیارید زود تند مردم خیلی با اینهمه درجه وحقوق ازشما مطالبه بیشتر دارن همون موخبر خودش ردیابی شود خودش امکان اینکه واردکننده بدتر ازوباشد هست پلیس هشیار اون موخبر راهم زیرنظر بگیر این روش موخبران است
نظرمن باموفقیت ارسال شدیعنی چه من نه ترسی ازشمادارم نه هم ازکلفتر ازشما برخوردخودرا درمبارزه سلیقگی انجام ندهید اصل قضیه وانچه که در دانشکده خواندید انجام دهید بیشتر موخبران خودفروشنده زبردست ورودست شما هستن اره