تاریخ انتشار :جمعه ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱
تعداد نظر۱
جالب است ۰
باشگاه پرسپولیس با اضافه شدن شیخ دیاباته و فسخ قرارداد شرزود تمیروف، جدول جدید رقم قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم را منتشر کرد.
انتشار جدیدترین جدول ارقام قرارداد بازیکنان پرسپولیس با اضافه شدن دیاباته
به گزارش مردم فردا،باشگاه پرسپولیس در جدیدترین اسناد منتشرشده درباره رقم قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم، مبلغ قرارداد شیخ دیاباته را به مجموع مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی این تیم اضافه و در سوی مقابل رقم قرارداد شرزود تمیروف را از این مبلغ کم کرده است. 
طبق اسناد قبلی منتشرشده توسط باشگاه پرسپولیس که مربوط به تاریخ 7 شهریور ماه بود، مبلغ کل قرارداد چهار بازیکن خارجی پرسپولیس (گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، یورگن لوکادیا و شرزود تمیروف) مبلغ 49 میلیارد و 722 میلیون تومان بود که اکنون باشگاه پرسپولیس با توجه به فسخ قرارداد تمیروف، مبلغ قرارداد این بازیکن را از جمع کل کسر و در ازای آن مبلغ قرارداد شیخ دیاباته را به جدول رقم قرارداد بازیکنان این تیم اضافه کرده است.
طبق اسناد باشگاه پرسپولیس که در سایت کدال منتشر شده است، رقم جدید مجموع مبلغ قرارداد چهار بازیکنان خارجی کنونی سرخپوشان (گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، لوکادیا و شیخ دیاباته) مبلغ 54 میلیارد و 925 میلیون تومان است. جدول جدید و نهایی رقم قرارداد بازیکنان  و کادر فنی پرسپولیس را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.
https://mardomefarda.ir/vdcftydy.w6d0eagiiw.html
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فقط خدا
لعنت خدا به اموات دروغگو،،چطور انقدر راحت دروغ میگید پیش خودتون چه فکری میکنید درمورده مردم،،به شعوره مردم توهین میکنید با این دروغها....فقط قرارداده لوکادیا ۴۲میلیاره به تنهایی تازه بدون آپشن هایی که تو قراردادش داره...
آخرین عناوین