تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳
جالب است ۰
در حالی که دو ماه از موعد نهایی شدن آیین نامه واردات خودرو می گذرد، اما فعلاً خبری از این آیین نامه نیست. آیین نامه‌ای که گویا در صف تایید هیات دولت قرار دارد و البته برخی نمایندگان نسبت به برخی از بندهای آن انتقاد جدی وارد می کنند. حالا خبری مبنی بر نهایی شدن این آیین نامه در حال دست به دست شدن است.
واردات خودرو نهایی شد؟
به گزارش مردم فردا،پس از نهایی شدن واردات خودرو و ابلاغ قانون آن از سوی محمدباقر قالیباف در خرداد ماه امسال، همچنان فعالان بازار چشم انتظار نهایی شدن آیین نامه واردات خودرو هستند. آیین نامه ای که قرار بود اواخر خرداد ماه نهایی شود اما همچنان در حالی که به پایان مرداد می رسیم،‌ خبری از آن نیست. البته وزارت صمت می گوید که آیین نامه در این وزراتخانه نهایی شده و منتظر تایید در هیات دولت است. در این میان برخی از نمایندگان نیز انتقادات جدی به برخی از بندهای این آیین نامه دارند.
حالا در این شرایط خبری به نقل از فاطمی امین،‌وزیر صمت منتشر شده مبنی بر اینکه واردات خودرو نهایی شده است و شنبه هفته آینده خبر قطعی واردات خودرو را اعلام می‌کنیم. همچنین خودروی دست دوم وارد نخواهد شد و مدل واردات خودرو به بازرگانان و وارد کنندگان خودرو بستگی دارد.
پیگیری اقتصادآنلاین نشان می دهد که گویا بالاخره آیین نامه واردات خودرو در هیات دولت نهایی شده است و به احتمال زیاد شاهد رونمایی از این آیین نامه در هفته آینده باشیم.
https://mardomefarda.ir/vdcawun6.49n6015kk4.html
منبع : اقتصاد آنلاین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین