تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۰
جالب است ۰
واتس‌اپ ماه گذشته امکان واکنش به یک پیام از طریق شش ایموجی را برای کاربران خود فراهم کرده بود. حالا به نظر می‌رسد پیام‌رسان متعلق به شرکت متا در حال آماده‌سازی نسخه بهبودیافته‌ای از این ویژگی است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تمام ایموجی‌ها واکنش خود را نسبت به پیام دیگران نشان دهند.
واتس‌اپ در پی گسترده کردن یک قابلیت جذاب
به گزارش مردم فردا،همانطور که وب‌سایت WABetaInfo در گزارش جدید خود اشاره می‌کند، قبلا گزارش‌هایی درباره توسعه این قابلیت برای اندروید و دسکتاپ منتشر شده بود. اما طبق شواهدی که اکنون به دست آمده، واتس‌اپ در حال توسعه آن برای کاربران iOS است.

نمایش واکنش با تمام ایموجی‌های واتس‌اپ

طبق تصاویری که منتشر شده، زمانی که این قابلیت در دسترس قرار بگیرد، واتس‌اپ در کنار برخی ایموجی‌هایی که نمایش داده می‌شود (مانند قلب یا چهره غمگین)، یک دکمه «+» نیز اضافه خواهد کرد که به وسیله آن کاربران می‌توانند برای واکنش خود از سایر ایموجی‌ها استفاده کنند.

نکته قابل توجه دیگر اینکه کاربران واتس‌اپ نیز درست مانند کاربران اینستاگرام به بخش «واکنش‌های اخیر» دسترسی خواهند داشت تا همیشه واکنش‌های معمول خود را در دسترس داشته باشند.

امکان نمایش واکنش با تمام ایموجی‌های واتساپ هم اکنون در حال توسعه است، بنابراین مشخص نیست چه زمانی برای آزمایش‌کنندگان عمومی یا برای تمام کاربران ارائه می‌شود.

با این حال، متا در چند وقت گذشته توجه زیادی به سرویس پیام‌رسان خود یعنی واتس‌اپ داشته است. هرچند برخی قابلیت‌های جدیدی که اخیرا به این اپلیکیشن محبوب اضافه شده‌اند مانند ایجاد گروه‌های 512 نفره، از مدت‌ها قبل در سایر سرویس‌ها مانند تلگرام وجود داشته، اما سرعت پیشرفت قابلیت‌های واتس‌اپ قابل توجه است.

اخیرا قابلیت جدیدی در دسترس کاربران واتساپ قرار گرفته تا بتوانند تصویر پروفایل، اطلاعات بخش درباره من، آخرین بازدید و وضعیت خود را فقط با برخی افراد به اشتراک بگذارند.
https://mardomefarda.ir/vdca.wnak49nou5k14.html
منبع : دیجیاتو
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما