تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
جالب است ۰
رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی گفت: ستاد تنظیم بازار با افزایش ۲۵ درصدی قیمت همه انواع مواد شوینده، بهداشتی و آرایشی موافقت کرد.روز گذشته از وی نقل شده که افزایش قیمت مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی فقط 15 درصد بوده است.
حواشی افزایش قیمت مواد شوینده؛ 25 یا 15 درصد؟
به گزارش مردم فردا،روز گذشته در رسانه ها به نقل از بختیار علم بیگی رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی عنوان شد که افزایش قیمت مواد شوینده 15درصد بوده است. این در حالی است که وی افزایش 15درصدی را ناشی از "اشتباه لفظی" برشمرد و خاطرنشان کرد: آخرین بار خردادماه سال گذشته محصولات این صنعت افزایش قیمت داشته و افزایش در نظر گرفته شده برای سال جاری ۲۵ درصد است.

بختیار علم بیگی امروز (یکشنبه) افزود: این افزایش قیمت روی محصولات و کالاهای تولیدی از ابتدای خردادماه اعمال شده است و روی وبگاه ۱۲۴ نیز درج شده است.

این مقام صنفی بیان داشت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه داخلی و خارجی، کرایه حمل‌ونقل، دستمزد کارگران، افزایش نرخ خدمات گمرکی، همچنین افزایش هزینه‌های آب، برق و گاز، درخواست افزایش قیمت فعالان این صنعت بیش از ۲۵ درصد بود.
وی ادامه داد: در برخی موارد قیمت مواد اولیه و کالاهای موردنیاز این صنعت که از خارج از کشور تامین می‌شود بیش از دو برابر افزایش داشته است.

رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران گفت: به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر شد برای محصولات پتروشیمی و همچنین پلیمرهای داخلی مورد استفاده در این صنعت تخفیفاتی در نظر گرفته شود.
https://mardomefarda.ir/vdcd.n0j2yt0j5a26y.html
منبع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین