تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰
جالب است ۰
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: میزان بودجه هوشمند سازی کنکور به دست ما نرسیده، اما احتمال دارد که سازمان سنجش این هزینه را حساب کرده باشد.
میزان بودجه هوشمند سازی کنکور نامشخص است
به گزارش مردم فردا،منصور کبگانیان درباره بودجه هوشمندسازی کنکور از سال ۱۴۰۳ گفت: با شناختی که دارم، رئیس سازمان سنجش فردی عملیاتی، اجرایی و انقلابی است و یکی از وعده های ایشان به ما این بوده که کنکور را مکانیزه کند.

دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: کنکور به شکل سنتی با وضعیت بد برگزار می شد، اما پس از اینکه ایشان در دوره گذشته رئیس سازمان سنجش شدند تحول بزرگی را در کنکور ایجاد کردند. 

به گفته عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اگر لازم باشد مکاتبه ای با سازمان مدیریت انجام می دهم تا هوشمند سازی کنکور اتفاق بیفتد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نیازمندی ها و امکانات سازمان سنجش را برای هوشمند سازی کنکور جویا خواهیم شد لذا بخش زیادی از امتحانات نهایی باید مکانیزه شود و ما از وزیر آموزش و پرورش خواستار عملیاتی شدن این موضوع هستیم.

به گفته کبگانیان، ما مرجع مصوبات بودجه نیستیم، اما وقتی نامه، حمایت و مکاتبه ای را از سازمان مدیریت در طول۴۰ سال گذشته خواستار شدیم جواب مثبت به ما دادند‌؛ چرا که می دانند در شورای عالی انقلاب فرهنگی تمام فعالیت ها با دقت انجام می شود.

او گفت: سازمان سنجش هنوز به شورای عالی انقلاب فرهنگی طرح مشخصی در جهت هوشمند سازی کنکور ارائه نکرده است تا میزان بودجه را دریابیم اما احتمال دارد که سازمان سنجش مبلغ بودجه را در نظر گرفته باشد.
https://mardomefarda.ir/vdcj.oeofuqeoxsfzu.html
منبع : باشگاه خبرنگاران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین