تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰
جالب است ۰
اگر گل‌محمدی محروم می‌شد، جرأت حمله نداشت. یحیی گل‌محمدی پس از پایان مسابقه با ذوب آهن از روی سکو‌ها به داخل زمین آمد و نسبت به شکل قضاوت تیم داوری به‌شدت معترض شد.
حمله دوباره هواداران استقلال به یحیی و فدراسیون فوتبال!
به گزارش مردم فردا،سرمربی پرسپولیس که دوران محرومیت خود را سپری می‌کند با وجود اینکه اصلاً به خاطر تقابل با داور دربی از همراهی قرمز‌ها محروم شده باز هم دست از اعتراض بر نمی‌دارد و هیجان مسابقه باعث شده بود تا در پایان دوباره نسبت به شکل قضاوت داور معترض باشد. 
رفتار یحیی گل‌محمدی با واکنش تند هواداران استقلال در فضای مجازی مواجه شد و آنها به‌شدت علیه سرمربی پرسپولیس موضع گرفتند و مدعی شدند یحیی می‌خواهد با چنین کارهایی فضای قضاوت داوران در هفته‌های آینده را تحت تأثیر قرار بدهد. 
استقلالی‌ها همچنین فدراسیون را هم مورد انتقاد قرار دادند و می‌گویند اگر سرمربی پرسپولیس با یک محرومیت قاطع مواجه می‌شد دیگر دوباره به خودش جرأت نمی‌داد پس از پایان بازی داخل زمین بیاید و این گونه اعتراض کند. 
همه این اتفاقات در حالی رخ داده که باشگاه پرسپولیس نسبت به محرومیت ۴ جلسه‌ای یحیی گل‌محمدی اعتراض کرده و از کمیته استیناف خواستار رسیدگی و کاهش آن شده است.
https://mardomefarda.ir/vdce.z8fbjh8xw9bij.html
منبع : ایران ورزشی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین