تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۳
جالب است ۰
با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات در 5 استان قم، مرکزی، یزد و چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی فردا پنجشنبه اعلام تعطیلی کردند.
گرمای هوا ادارات 5 استان را برای پنجشنبه به تعطیلی کشاند
به گزارش مردم فردا،مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم گفت: با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته‌ی جاری و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی روز پنج‌شنبه ۲۱ تیر تعطیل اعلام می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی: با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات استان در روز پنج‌شنبه تعطیل خواهند بود.
همچنین معاون توسعه مدیریت استانداری یزد از تعطیلی دستگاه‌های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبر داد و اعلام کرد که امور مربوط به دستگاه‌ها به صورت دورکاری انجام می‌شود.
مدیرکل بحران چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: به دلیل گرمای شدید و همچنین کاهش مصرف برق کلیه دستگاه‌های اجرایی این استان فردا پنج‌شنبه تعطیل است.
تعطیلی پنجشنبه‌های ادارات خراسان جنوبی تا نیمه شهریور

ستاد مدیریت بحران استان، ادارات دولتی خراسان حنوبی را پنجشنبه های هر هفته ، تا نیمه شهریور تعطیل کرد

عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در نشست ستاد بحران استان گفت: با توجه به افزایش دمای هوا ، در ستاد مدیریت بحران  استان مصوب شد ادارات دولتی از همین هفته، پنجشنبه ها تا نیمه شهریور تعطیل باشند.

وی گفت :هدف از اعمال تعطیلی دستگاه‌ها در پنجشنبه ها،  صرفه‌جویی در مصرف انرژی است.
امروز و فردا ادارات سیستان‌و‌بلوچستان ساعت ۱۱ تعطیل می‌شود

استانداری سیستان و بلوچستان اعلام کرد که با توجه به گرمای بیش از حد هوا در این ایام و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق، ادارات و دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان امروز و فردا ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند.
https://mardomefarda.ir/vdciyzar.t1aqp2bcct.html
منبع : آخرین خبر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما