تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۳۰
جالب است ۰
واتس‌اپ احتمالاً به ویژگی‌های بیشتری از هوش مصنوعی متا مجهز می‌شود.
واتس‌اپ احتمالاً با هوش مصنوعی متا به قابلیت ویرایش تصاویر مجهز می‌شود
به گزارش مردم فردا،واتس‌اپ همچنان درحال تلاش برای استفاده بهتر از دستیار مولد هوش مصنوعی متا است. اکنون به‌نظر می‌رسد که یک ویژگی جدید درحال توسعه در بتای نسخه اندروید واتس‌اپ 2.24.14.20، به Meta AI اجازه می‌دهد به عکس‌های شما پاسخ دهد و آن‌ها را ویرایش کند.

هوش مصنوعی متا می‌تواند عکس‌هایی که به آن می‌دهید را تجزیه‌وتحلیل و اشیای درون آن را شناسایی کند یا به شما بگوید که چه چیزی درون آن وجود دارد. به گزارش WABetaInfo، واتس‌اپ درحال آزمایش دکمه جدیدی است که به شما امکان می‌دهد به صورت دستی عکس‌ها را برای هوش مصنوعی متا بفرستید. این چت‌بات هوش مصنوعی همچنین می‌تواند عکس‌ها را براساس پیام‌های متنی که ارائه می‌دهید، ویرایش کند.


توجه داشته باشید که می‌توانید عکس‌های آپلودشده در Meta AI را از طریق واتس‌اپ حذف کنید. این ویژگی فعلاً درحال توسعه است و شاید در نسخه بعدی این برنامه پیام‌رسان ارائه شود. هنوز هیچ تست‌کننده بتایی به این قابلیت دسترسی ندارد.

چت‌بات متا در برنامه واتس‌اپ
ویژگی موسوم به «Imagine with Meta» در واتس‌اپ به شما امکان می‌دهد با تایپ «Meta AI@» در قسمت متن، تصاویر را در مکالمات خصوصی و چت گروهی ایجاد کنید. ویژگی دیگری به نام «Reimagine» به شما امکان می‌دهد تصاویر به اشتراک گذاشته‌شده توسط دوستان خود را تغییر دهید. نسخه فعلی این چت‌بات فعلاً فقط در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است.

علاوه‌براین، گزارش شده است که واتس‌اپ درحال کار روی یکی دیگر از ویژگی‌های مرتبط با تصویر است که به شما امکان می‌دهد تصویر چهره خود را با کمک هوش مصنوعی متا تولید کنید. این ویژگی از شما می‌خواهد که مجموعه‌ای از عکس‌های خود را انتخاب کرده و آن‌ها را به هوش مصنوعی بدهید.

متا نام بزرگی در دنیای فناوری است که سعی دارد آینده خود را بر اساس هوش مصنوعی بسازد. این غول رسانه‌های اجتماعی روی حجم عظیمی از داده‌هایی که از فیسبوک و اینستاگرام دارد (عمدتاً عکس‌ها و ویدیوها)، سرمایه‌گذاری می‌کند؛ بنابراین داده‌های این پلتفرم‌های اجتماعی می‌تواند به این شرکت در ساخت مدل‌ها و ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی کمک کند.
https://mardomefarda.ir/vdcev78w.jh8poi9bbj.html
منبع : دیجیاتو
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما