تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۶
جالب است ۰
فیلم جدید «ارباب حلقه‌ها» با عنوان «شکار گالوم» در سال ۲۰۲۶ اکران می‌‌شود.
خبری خوش برای طرفداران «ارباب حلقه‌ها»
به گزارش مردم فردا، برادران وارنر اولین فیلم از مجموعه جدید لایو اکشن «ارباب حلقه‌ها» را در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد کرد. تمرکز این فیلم بر گولوم به کارگردانی اندی سرکیس است.
دیوید زاسلاو مدیرعامل برادران وارنر روز پنج شنبه گفت: «پیتر جکسون که کارگردان سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» بود، تهیه کننده فیلم جدید است و در هر مرحله با آن همراهی می‌کند. زاسلاو عنوان کرد که این پروژه اکنون در مراحل اولیه نگارش فیلمنامه است.
بیانیه مطبوعاتی برادران وارنر هم فاش کرد که عنوان این فیلم «ارباب حلقه‌ها: شکار گالوم» است و کارگردانی آن بر عهده اندی سرکیس است و خود او نقش اصلی آن را بر عهده خواهد داشت.
برادران وارنر نخستین بار در فوریه ۲۰۲۳ اعلام کرد که مدیران جدید استودیو قراردادی را برای ساختن چندین فیلم بر اساس کتاب‌های تالکین منعقد کرده‌اند.
یک فیلم جداگانه و پویانمایی با نام «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» از سوی برادران وارنر ساخته می‌شود. داستان این فیلم ۲۰۰ سال قبل از وقایع «هابیت» است.

جکسون، والش و بوینس بر همکاری با اندی سرکیس تاکید کردند و افزودند: «ما به عنوان طرفداران همیشگی اساطیر گسترده‌ای که پروفسور تالکین خلق کرده با افتخار در یک ماجراجویی حماسی دیگر کار می‌کنیم!»
سه‌گانه اصلی «ارباب حلقه‌ها» به کارگردانی پیتر جکسون، نزدیک به ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت. سه گانه بعدی جکسون یعنی «هابیت» هم همین موفقیت را کسب کرد.سه فیلم «ارباب حلقه‌ها» نامزد ۳۰ جایزه اسکار شدند و ۱۷ جایزه از جمله بهترین فیلم برای «ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه» در سال ۲۰۰۳ را کسب کردند.
https://mardomefarda.ir/vdciw3ar.t1a532bcct.html
منبع : مهر خانه
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما