تاریخ انتشار :پنجشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۰
جالب است ۰
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس گفت : سقوط سنگ حوالی ساعت ۱۰ امروز در منطقه سیاه بیشه کندوان خسارت جانی و مالی نداشت اما ماشین آلات راهداری برای پاکسازی جاده به منطقه اعزام شدند.
جزئیات سقوط سنگ در جاده کندوان
به گزارش مردم فردا،امروز - پنچشنبه - خبری از چند مورد سقوط سنگ و سنگ ریزه در جاده کندوان در شبکه های اجتماعی از سوی کاربران منتشر و گفته شده بود عابران سواره رو در تردد از این گذرگاه اقدام به جابه جایی این سنگ ها برای باز شدن محور کردند.
در این پیوند مهدی صفایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این حادثه حوالی ساعت ۱۰ صبح در محدوده " سیاه بیشه " رخ داد و به محض اطلاع از این حادثه راهداران با بکارگیری ماشین آلات در محل حادثه حاضر شدند و اقدام به جابه جایی سنگ ها برای باز گشایی محور شدند.
این مسوول بیان داشت : هم اینک تردد خودروها از جنوب به شمال محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه، هریجان و کمرزرد پرحجم است.
به توصیه کارشناسان باتوجه به بارش های اخیر و همچنین بارندگی ارتفاعات وقوع ریزش سنگ در محورهای کوهستانی از جمله جاده چالوس همچنان محتمل است به همین دلیل رانندگان و مسافران از توقف در حاشیه این محور ارتباطی و همچنین تردد ساعات بارندگی خودداری کنند.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.
https://mardomefarda.ir/vdcevz8w.jh8e7i9bbj.html
منبع : ایرنا
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین