تاریخ انتشار :جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۱
جالب است ۰
تیم فوتبال نوجوانان ایران پس از کسب پیروزی و شگفتی‌سازی مقابل برزیل در نخستین مسابقه مرحله گروهی جام جهانی زیر 17 سال، در دومین دیدارش برابر انگلیس با دریافت گل در دقیقه 90 مغلوب شد ولی امروز در سومین دیدارش توانست با نتیجه 4 بر صفر در جدال با نیو کالدونیا به برتری دست پیدا کند تا راهی دور حذفی شود.
حریف ایران در مرحله حذفی جام جهانی مشخص شد
به گزارش مردم فردا،ملی پوشان فوتبال نوجوان ایران با وجود اینکه در گروه مرگ جام جهانی زیر 17 سال قرار داشتند، مثل تیم‌های قدرتمند انگلیس و برزیل، قهرمانان دو دوره گذشته توانستند 6 امتیاز کسب کنند ولی بخاطر تفاضل گل کمتر پایین‌تر از آنها و در جایگاه سوم جدول گروه C قرار بگیرند و به دور یک‌شانزدهم نهایی برسند.
شاگردان حسین عبدی پس از اینکه با برتری پنج بر صفر مقابل نیو کالدونیا صعودشان از مرحله گروهی جام جهانی را قطعی کردند، باید سه روز دیگر در یک رقابت دشوار مقابل صدرنشین گروه نخست قرار بگیرند.
با توجه به اینکه چهار تیمِ برتر از جداول گروه‌های 6 گانه به دور حذفی جام جهانی زیر 17 سال صعود می‌کنند، تیم فوتبال نوجوانان ایران با نمایش درخشان و کسب دو پیروزی مقابل برزیل و نیوکالدونیا در این جمع قرار گرفت و مثل ژاپن صعودش را قطعی کرد.

 با توجه به جدول از پیش طراحی شده توسط فیفا، تیم فوتبال نوجوانان ایران تنها در صورتی که تیم سوم از گروه D صعود نمی‌کرد، در دور یک شانزدهم نهایی با اسپانیا برخورد داشت ولی با توجه به اینکه ژاپن از این گروه صعودش را به‌عنوان تیم سوم قطعی کرده، شاگردان حسین عبدی حریف نسبتا راحت‌تری از اسپانیا دارند.

 طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تیم فوتبال نوجوانان ایران باید چهار روز دیگر (سه‌شنبه) در ورزشگاه گلورا بونگ تومو شهر سورابایا اندونزی و از ساعت 15:30 (به وقت تهران) مقابل تیم مراکش، صدرنشین گروه A قرار بگیرند.
تیم فوتبال نوجوانان مراکش در سه دیدار گروه A جام جهانی زیر 17 سال دو پیروزی 2 بر صفر مقابل پاناما و 3 بر یک برابر اندونزی داشت و با نتیجه 2 بر صفر هم مقابل اکوادور مغلوب شد تا 6 امتیاز به دست بیاورد و به دور یک‌شانزدهم نهایی برسد و حالا هم ایران را رقیب خود ببینند.
https://mardomefarda.ir/vdciqyar.t1azp2bcct.html
منبع : ورزش3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما