تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۹
جالب است ۰
مقاومت اسلامی عراق از حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب این کشور خبر داد.
حمله جدید موشکی مقاومت به پایگاه عین الاسد
به گزارش مردم فردا،به نقل از خبرگزاری المیادین، مقاومت اسلامی عراق از حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب این کشور خبر داد.
در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: در واکنش به جنایت دشمن در غزه، رزمندگان ما چندین موشک به پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد در غرب عراق شلیک کردند.
لازم به ذکر است که پیش از این مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه کوتاهی اعلام کرد که مسئولیت حمله بامداد روز گذشته به منطقه اشغالی ایلات واقع در روستای ام الرشراش در جنوب فلسطین اشغالی را برعهده می‌گیرد.
در این بیانیه آمده است: این حمله با استفاده از سلاح‌های مناسبت علیه یک هدف در ایلات صورت گرفت. این حملات علیه اشغالگران صهیونیست ادامه خواهد یافت. نیروهای مقاومت یک منطقه در ام الرشراش اشغالی را در حمایت از ساکنان نوار غزه و در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی هدف قرار دادند. ما به عملیات خود برای در هم کوبیدن پایگاه‌های دشمن ادامه می‌دهیم.
بامداد روز گذشته، منابع آگاه در گفتگو با المیادین اعلام کرده بودند که ۲ فروند پهپاد منطقه ایلات را هدف قرار داده اند. رسانه‌های عبری زبان نیز از شنیده شدن صدای چند انفجار در این منطقه خبر داده بودند.
مقاومت اسلامی عراق پیش از این نیز پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی را در التنف سوریه و عین الاسد عراق در حمایت از فلسطینی‌های بی دفاع ساکن غزه هدف قرار داده بود.
https://mardomefarda.ir/vdch6qni.23nzvdftt2.html
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین