تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۵
جالب است ۰
اولین گام در لیگ قهرمانان آسیا و جنگ بزرگ در استادیوم خالی آزادی؛ یحیی گل‌محمدی اما از این تقابل سه امتیاز طلایی می‌خواهد.
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر
به گزارش مردم فردا،بعد از یک فصل دوری از لیگ قهرمانان آسیا، اکنون فینالیست اسبق پا به این رقابت‌ها گذاشته تا در گروه مرگ بار دیگر به دنبال اتفاقی شیرین باشد. سرمربی پرسپولیس که تجربه پیروزی مقابل النصر را در کارنامه دارد، در شرایطی مقابل این تیم بار دیگر قرار خواهد گرفت که آنها سیمای یک تیم پرستاره و شاید شکست ناپذیر را اینبار به خود گرفته‌اند و با رهبری کریس رونالدو به دنبال استارتی پرقدرت در اولین گام هستند.
بیرو دوباره مقابل کریس
بعد از حرف و حدیث زیاد درباره شرایط بدنی و مصدومیت شماره یک پرسپولیس، علیرضا بیرانوند اکنون توانسته شرایط بازی در اولین جدال آسیایی سرخ‌ها را به دست بیاورد. شماره یک ملی‌پوش پرسپولیس که در آخرین تقابل خود با کریس رونالدو یک خاطره تاریخی را برای فوتبال ایران با مهار پنالتی در جام جهانی روسیه ثبت کرده، می‌خواهد همچنان این اتفاق را بار دیگر پررنگ‌تر کند. با این حال نگرانی بزرگ در اردوگاه پرسپولیس این است که مصدومیت بیرانوند در جریان بازی تشدید شود. با این حال حضور شماره یک ملی‌پوش اعتماد به نفس را در این تیم بالا خواهد برد و باید دید در این تقابل چه شرایطی بین او و کریس رونالدو و البته مانه شکل خواهد گرفت.
روز سخت خط دفاعی پرسپولیس 
کنعانی‌زادگان و پورعلی‌گنجی در سخت‌ترین ماموریت دوره فوتبالی خود قرار دارند. دو مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در یکی از آزمون‌های سخت خود باید برابر یکی از برترین خطو‌ط تهاجمی منطقه غرب آسیا قرار گیرند و باید دید از پس این ماموریت برخواهند آمد یا خیر. در سمت چپ دفاعی علی نعمتی حاضر خواهد بود که در این فصل توانسته نمایشی امیدوارکننده از خود به جا بگذارد. در سمت مقابل نیز دانیال اسماعیلی‌فر حاضر است و باید دید در این بازی قادر خواهد بود یکی از روزهای خوب که هواداران این تیم انتظار دارند بار دیگر به نمایش بگذارد یا خیر. اسماعیلی‌فر در فصل گذشته و در جدال با استقلال شاید یکی از برترین نمایش‌های خود را به جا گذاشته بود و باید دید در این جدال چه شرایطی خواهد داشت.
سد فیزیکی یحیی‌ علیه بازی‌سازی النصر
میلاد سرلک و مسعود ریگی دو بازیکنی هستند که یحیی گل‌محمدی برای دومین خط دفاعی خود علیه بازی‌سازی حریف عربستانی در نظر گرفته است. دو بازیکن خط میانی پرسپولیس که از قدرت فیزیکی بالا و تخریب برخوردار هستند و در این جدال بعد از دو مدافع میانی بالاترین سهم را در موفقیت احتمالی سرخ‌ها عهده‌دار خواهند بود.
مربع تهاجمی برای شوک طلایی
سرمربی سرخ‌ها در این بازی قصد ندارد از مهاجم تخصصی در پیشانی هجومی تیمش سود ببرد. یک مربع طلایی و تهاجمی  برای شوک نهایی به النصر و سود بردن از موقعیت‌هایی شکل گرفته. سعید صادقی و مهدی ترابی به عنوان وینگرهای راست و چپ و کمی جلوتر به صورت خطی وحید امیری و در نهایت محمد عمری. بازیکنانی که از قدرت حمل توپ بالا و دوندگی در کنار بازی‌سازی و تمام کنندگی مناسب برخوردار هستند و شانس‌های طلایی را در این بازی دنبال خواهند کرد.
ترکیب احتمالی پرسپولیس 
علیرضا بیرانوند
مرتضی پورعلی‌گنجی
محمدحسین کنعانی زادگان
دانیال اسماعیلی‌فر
علی نعمتی
میلاد سرلک
مسعود ریگی
سعید صادقی
مهدی ترابی
وحید امیری
محمد عمری
https://mardomefarda.ir/vdcewf8w.jh87ei9bbj.html
منبع : ورزش3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما