تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۴
جالب است ۰
بروز سانحه برای «اولاف شولتز» صدراعظم آلمان حین دویدن به صورت آهسته، منجر به کبودی صورت او شد و سفر کاری او به ایالت «هِسِن» این کشور را لغو کرد.
پیاده‌روی کار دست صدراعظم آلمان داد
به گزارش مردم فردا، در شرایطی که رسانه‌های غرب به ویژه رسانه‌های جمهوری‌خواه آمریکا بارها درباره سلامت جسمی و ذهنی جو بایدن رئیس‌جمهور این کشور گمانه‌زنی کرده‌اند، زمین خوردن صدراعظم آلمان حین ورزش خبرساز شده است.

منابع رسانه‌ای به نقل از منابع رسانه‌ای خود از برلین پایتخت آلمان خبر دادند که اولاف شولتز صدراعظم ۶۵ ساله این کشور، روز شنبه (دیروز) حین پیاده روی دچار سانحه شد.

به گزارش «بلومبرگ»، صدراعظم آلمان در نتیجه افتادن حین دویدن به صورت آهسته، زمین خورد و صورتش کبود شده است.

در نتیجه این سانحه، شولتز سفر کاری از قبل برنامه ریزی شده خود به ایالت هسن را لغو کرد. صدراعظم آلمان قرار بود یکشنبه (امروز) در یک جلسه عمومی با شهروندان «هرینگن» در ایالت هسن برگزار کند و همچنین در یک رویداد انتخاباتی حزب خودش (سوسیال دموکرات) شرکت کند.

سخنگوی دولت آلمان با بیان اینکه صدراعظم این کشور جراحت سطحی برداشته اعلام کرد که برنامه‌های  هفته آینده اولاف شولتز شامل بازدید از نمایشگاه خودرو در مونیخ و سخنرانی روز چهارشنبه برای قانونگذاران پارلمان، به قوت خود باقی است و صدراعظم آلمان همچنین در نشست گروه ۲۰ در دهلی نو پایتخت هند شرکت خواهد کرد.

زمین خوردن صدراعظم آلمان در شرایطی خبرساز شده که از زمان آغاز به کار جو بایدن به عنوان رئیس‌جمهور، بارها رسانه‌های آمریکایی به ویژه جمهوری‌خواهان درباره سلامت جسمی و ذهنی او گمانه‌زنی کرده‌اند. بایدن ۸۰ ساله که برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ هم اعلام نامزدی کرده، مسن‌ترین نامزد تاریخ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.
https://mardomefarda.ir/vdccspqi.2bqxp8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین