تاریخ انتشار :يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۰
جالب است ۰
فرماندهی عملیات مشترک عراق از شناسایی و انهدام ۲۵ مخفیگاه عناصر تروریست در جریان عملیات ضدتروریستی نیروهای این کشور خبر داد.
انهدام ده‌ها مخفیگاه داعش در ۳ استان عراق
به گزارش مردم فردا،به نقل از المعلومه، فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد که در جریان عملیات گسترده ضد تروریستی در دیالی، طوزخورماتو و کرکوک، دست کم ۲۵ مقر متعلق به این عناصر شناسایی و منهدم شد.
در بیانیه صادر از سوی فرماندهی عملیات مشترک عراق آمده است: در جریان عملیات مذکور تعداد نارنجک و خمپاره و تسلیحات دیگر کشف و ضبط شد.
در این عملیات یک سکوی رصد که از سوی عناصر تروریست استفاده می‌شد نیز منهدم شد.
در این عملیات ضدتروریستی، نیروهای ارتش، حشد شعبی و نیروهای وزارت کشور با حمایت بخش‌های اطلاعات نظامی و با حضور رئیس ستاد مشترک ارتش عراق و دیگر فرماندهان میدانی، مشارکت داشته‌اند.
مسئولان نظامی عراق روز شنبه از آغاز مرحله پنجم عملیات «شمشیرهای حق» در سه استان این کشور برای تحت پیگرد قرار دادن عناصر داعش خبر دادند.
این عملیات برپایه دریافت اطلاعات نظامی در دیالی، طوزخورماتو و کرکوک آغاز شده است.
به تازگی نیز سازمان اطلاعات نظامی عراق با انتشار بیانیه‌ای از دستگیری یکی از خطرناک‌ترین فرماندهان ارشد «داعش» پس از چندین ماه عملیات اطلاعاتی در جنوب بغداد خبر داد.
شبکه خبری المیادین گزارش داد که سرویس‌های اطلاعات عراق با انجام یک عملیات منحصر به فرد و با همکاری نیروهای مبارزه با تروریسم «گردان ۱۷» ارتش در کمینی یک عنصر تروریستی خطرناک داعش را در جنوب بغداد پس از ماه‌ها عملیات اطلاعاتی دستگیر و تحویل مقامات قضائی دادند.
بر پایه این گزارش، نیروهای امنیتی عراق در عملیاتی اطلاعاتی، مسئول اداری «ولایت جنوب» داعش را در جنوب بغداد دستگیر کردند.
https://mardomefarda.ir/vdch6qnz.23n6kdftt2.html
منبع : مهر
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین