تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۴
جالب است ۰
با کیفیت ترین و پر ستاره ترین لیگ والیبال دنیا به حساس ترین بخش خود یعنی مرحله پلی‌آف رسیده است.
به گزارش مردم فردا،هشت تیم برتر دور مقدماتی با یکدیگر در مرحله پلی آف به رقابت می‌پردازند. اکنون مرحله یک چهارم نهایی مسابقات در جریان است و برنده سه بازی از پنج مسابقه راهی نیمه نهایی می شود.
یکی از جذاب ترین بازی های مرحله یک چهارم نهایی مخصوصاً برای ایرانی ها بین دو تیم پروجا و میلانو برگزار می شود. در مسابقه اول دو تیم، پروجا که با اقتدار به عنوان صدرنشین از مرحله مقدماتی راهی پلی آف شده بود، موفق شد به راحتی آب خوردن میلانو را شکست دهد.
در حالی که تصور می شد مدعی شماره یک قهرمانی در بازی‌های بعدی خود نیز کار دشواری برای پیروزی پیش رو نداشته باشد اما دیشب یک اتفاق غیر منتظره رخ داد و میلانو توانست این تیم پر ستاره را شکست دهد. شاگردان روبرتو پیازا در این مسابقه با ارائه یک نمایش فوق العاده حریف خود را با نتیجه 3-2 شکست دادند تا کار به تساوی کشیده شود. 
گفتنی است پروجا تا به اینجای رقابت های سری آ هیچ شکستی را متحمل نشده بود و میلانو موفق شد اولین باخت را به آنها تحمیل کند. حالا باید دید که در بازی‌های بعدی این مرحله چه اتفاقی رخ خواهد داد و آیا میلانو می‌تواند شگفتی را تکمیل کرده و با شکست پروجا راهی نیمه نهایی شود یا خیر.
https://mardomefarda.ir/vdcgut9q.ak9u74prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما