تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۱
جالب است ۰
یوونتوس با نتیجه 2-0 فرایبورگ را شکست داد تا به راحتی راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا شود.
لیگ اروپا/ یوونتوس در حد مدعی قهرمانی
یوونتوس امشب میهمان فرایبورگ در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا بود. این دیدار از ساعت 21:15 در پارک اشتادیون آغاز شد و با پیروزی 2-0 تیم ایتالیایی به پایان رسید.
شاگردان مکس آلگری که دیدار رفت را با تک گل آنخل دی‌ماریا پیروز شده بودند در بازی امشب هم برتری خود را به میزبان دیکته کرده و توانستند برنده از زمین خارج شوند.
ریتسو دوآن در دقیقه 5 اولین موقعیت میزبان را روی دروازه یووه خلق کرد اما ضربه این بازیکن ژاپنی در موقعیت تک به تک با ووژیک شزنی با اختلافی اندک راهی اوت شد.

یووه کم کم از فشار اولیه فرایبورگ خارج شد و می‌رفت با شوت مانوئل لوکاتلی به گل برسد اما مارک فلکن با جای‌گیری مناسب توپ او را گرفت.
میهمان حملات خود را ادامه داد و توانست در دقیقه 28 دروازه حریف را باز کند. این گل را دوشان ولاهوویچ روی ریباند ضربه برمر به ثمر رساند اما داور آن را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.
شاگردان آلگری بازی تهاجمی خود را تا پایان نیمه ادامه دادند و مزد آن را با زدن گل در آخرین دقیقه گرفتند.
برخورد توپ به دست مانوئل گولده در دقیقه 45 داور را ناگزیر به اعلام پنالتی و اخراج این بازیکن کرد که پیش از این نیز یک کارت زرد داشت. اخراج مدافع فرایبورگ اعتراض شدید بازیکنان میزبان را به همراه داشت اما داور هلندی در تصمیم خود مصمم بود. بعد از لحظاتی تنش، ولاهوویچ پشت این ضربه ایستاد و آن را به گل اول میهمان تبدیل کرد.فرایبورگ که ده نفره پای به نیمه دوم گذاشته بود خیلی زود می‌توانست به گل تساوی برسد اما شزنی با واکنشی دیدنی ضربه آزاد گرگوریچ که می‌رفت در گوشه دروازه آرام بگیرد را مهار کرد.
در دقیقه 57 بازی شاهد یک تصمیم بحث‌برانگیز دیگر از سردار گوزوبویوک بودیم. او در شلوغی محوطه جریمه میهمان و در حالی که به نظر می‌رسید شزنی پاس رو به عقب لوکاتلی را گرفته، به جای اعلام ضربه آزاد برای فرایبورگ، یک ضربه آزاد برای یووه اعلام کرد.شاگردان آلگری از برتری عددی خود بهره برده و در نیم ساعت پایانی، کار را در دست گرفتند. دنیلو در دقیقه 65 با یک شوت خطرناک گوشه دروازه فرایبورگ را هدف گرفت و می‌رفت نتیجه را 2-0 کند، اما فلکن به زیبایی توپ را مهار کرد.
برتری یووه تا آخرین لحظات ادامه داشت و مثل نیمه اول به گل نیز ختم شد. فدریکو کیه‌زا که در 20 دقیقه پایانی وارد زمین شده بود بلافاصله بعد از لرزاندن تیر دروازه حریف در دقیقه ۵+90 یک بار دیگر داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و این بار با ضربه دقیق‌تر گل دوم میهمان را زد تا یووه با کسب پیروزی 2-0 (3-0 در مجموع) به جمع هشت تیم نهایی لیگ اروپا صعود کند.
https://mardomefarda.ir/vdcjxtev.uqeaizsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما