تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱
جالب است ۰
یک کارت گرافیک عرضه نشده از AMD با پردازنده گرافیکی Vega 20 کامل مشاهده و به تست گذاشته شده است. این کارت گرافیک AMD Radeon Pro نام دارد که هیچوقت به بازار نیامده است. با ادامه خبر همراه ما باشید.
کارت گرافیک عرضه نشده Radeon Pro با پردازنده گرافیکی Vega 20 مشاهده شد
به گزارش مردم فردا،یک کارت گرافیک بسیار نادر AMD که از پردازنده گرافیکی کامل Vega 20 استفاده می‌کند، به تست گذاشته شده است. AMD محصولات زیادی را با Vega 20 به بازار فرستاده که در مهم‌‌ترین آن‌ها را باید Radeon VII با 3840 هسته و 16 گیگابایت حافظه HBM2 دانست. 

مدل ورک استیشن Radeon Pro VII نیز با Vega 20 عرضه شده و AMD مدل دیگری را با این پردازنده گرافیکی برای سیستم‌های مک اپل عرضه کرده است. این محصولات تا دو پردازنده گرافیکی Vega 20 روی یک برد داشتند و قدرتمندترین کارت های گرافیک تیم قرمز تا آن موقع، به شمار می‌آمدند.

کارت گرافیک عرضه نشده Vega 20
یک نمونه جدید مجهز به Vega 20 به نام Radeon Pro VII مشاهده شده است. این کارت گرافیک مشخصات نزدیکی به Radeon Instinct MI60 دارد و احتمالاً به عنوان یک مدل از این سری ساخته شده است. یک کاربر ردیت تصویر برد PCB این محصول با پردازنده گرافیکی Vega 20 و 4 حافظه HBM2 را به نمایش گذاشته است.

این کارت گرافیک دو کانکتور توان دارد و احتمالاً حدود 300 وات انرژی مصرف می‌کند. قدرت پردازشی این کارت گرافیک حدود 13.5 ترافلاپ است و سرعت خوانش حافظه به 6614 مگابایت بر ثانیه می‌رسد. حداکثر فرکانس نیز تا 1.7 مگاهرتز گزارش شده است.

Vega 20 شرکت AMD تعداد زیادی محصول گرافیکی مختلف را شامل می‌شود و یکی از نقاط مثبت تاریخ این شرکت به شمار می‌آید.
https://mardomefarda.ir/vdcdfx0f.yt09o6a22y.html
منبع : شهر سخت افزار
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین