تاریخ انتشار :شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰
جالب است ۰
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برخورد یک دستگاه مینی بوس با اتوبوس شرکت واحد، امروز سی‌ام دی ماه در مشهد ۶ مصدوم بر جای گذاشت.
برخورد مینی‌بوس با اتوبوس، حادثه آفرید
به گزارش مردم فردا،محمد علیشاهی با بیان این که این حادثه در بلوار مصلی، بین مصلای ۲۸ و ۳۰ در مشهد رخ داده است افزود: پس از وقوع حادثه سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام و ۲ نفر از مصدومان به بیمارستان شهید هاشمی نژاد و چهار نفر دیگر به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.
وی ادامه داد: همچنین امروز بر اثر ۲ حادثه گازگرفتگی هفت نفر دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند.
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حادثه نخست در خیابان امامت ۱۸ در مشهد رخ داد که سه مسموم این حادثه توسط اورژانس به بیمارستان فارابی مشهد منتقل شدند.
علیشاهی افزود: حادثه گازگرفتگی دیگر در شهرک صنعتی در جاده مشهد - چناران رخ داد که در این حادثه چهار نفر دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شده بودند که توسط اورژانس به بیمارستان ثامن الائمه چناران منتقل شدند.
همچنین معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز گفت: یک پاکبان حین انجام وظیفه در سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.
علی نجفی افزود: دیشب در زیرگذر خیابان مصلی تعدادی از نیروهای خدمات شهری درحال جا به جایی پمپ آب بودند و سه نفر پرچم‌زن نیز برای اعلام انجام عملیات به رانندگان در محل در حال انجام وظیفه بودند.
وی اضافه کرد: در این هنگام یک دستگاه خودرو پراید با سرعت غیرمجاز ابتدا با علائم هشداردهنده اولیه برخورد کرد و سپس به سمت سه پرچم زن منحرف شد که ۲ نفر خودشان را خطر نجات دادند اما خودرو با نفر سوم برخورد کرد و این فرد بر اثر شدت جراحات جان باخت.
مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۰ پایگاه عملیاتی شامل ۹۸ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.
https://mardomefarda.ir/vdcftydy.w6dvmagiiw.html
منبع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین