تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
جالب است ۰
شاگردان کی‌روش فردا یکی از حساس‌ترین بازی‌های این چند سال اخیر خود را مقابل ولز برگزار خواهند کرد.
24 ساعت تا تعیین تکلیف ایران در جام‌جهانی
به گزارش مردم فردا،شاید الان اهمیت بازی با ولز از خیلی از بازی‌های تاریخی ایران بیشتر باشد. این بازی می تواند خود، بخشی از یک تاریخ مهم باشد؛ نتیجه‌ای که شاگردان کی‌روش مقابل یاران بیل کسب خواهند کرد، از چند لحاظ حائز اهمیت است که مهمترین آن بحث صعود و رقم زدن یک کام‌بک بزرگ بعد از شروعی ناامید کننده است.
شکست 6-2 مقابل انگلیس چیزی نبود که از تیم ملی ایران انتظار می‌رفت. این تیم اندازه گل‌هایی که عربستان و ژاپن طی شگفتی‌سازی مقابل آرژانتین و آلمان زدند به انگلیس زد اما به قدری از این تیم گل خورد که دیگر فرصتی برای فکر کردن به شگفتی سازی وجود نداشته باشد. حالا زمان جبران است و باید دید راهکار مربی پرتغالی برای ایجاد مسیری جدید بعد از این شوک بزرگ چه خواهد بود.
ولز در اولین بازی مرحله گروهی خود مقابل امریکا به تساوی یک بر یک دست یافت. این نتیجه باعث شد تا ایران با وجود شکست سنگین مقابل انگلیس، همچنان نسبت به صعود امیدوار باشد.
ایران و ولز از ساعت 13:30 فردا (جمعه) اولین بازی دور دوم مرحله گروهی جام جهانی قطر را برگزار خواهند کرد. با توجه به نتایجی که در بازی‌های نخست این گروه رقم خورد، شکست ایران مقابل ولز به پایان رویای صعود خواهد انجامید اما اگر شاگردان کی‌روش دست پر (مساوی/برد) از زمین خارج شوند، آن‌گاه هیجان به روز پایانی موکول خواهد شد

شاگردان کی روش امروز آخرین تمرین خود را پیش از بازی با ولز برگزار می کنند تا آماده این دیدار بسیار حساس شوند.
نتیجه بازی امریکا و انگلیس در این روز نیز مثل تقابل ایران – ولز روی سرنوشت گروه دوم خیلی تاثیر خواهد داشت ولی اینجا یک چیز مشخص وجود دارد و آن هم بحث صعود ایران است که دست خودش بوده و برای رقم زدن آن هنوز دیر نشده است؛ البته اگر تیم ملی ایران، به همان تیم سابقی تبدیل شود که در دوره گذشته تا آخرین لحظه برای صعود جنگید و شانس صعود خود را حفظ کرد. به هر ترتیب فردا هر نتیجه‌ای که رقم بخورد، سرنوشت ایران در جام جهانی مشخص و معلوم می‌شود که بازی ایران و امریکا برای شاگردان کی‌روش جنبه تشریفاتی پیدا می کند یا تبدیل به پلی برای صعود خواهد شد.
https://mardomefarda.ir/vdcceeqs.2bq0e8laa2.html
منبع : ورزش3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما