تاریخ انتشار :سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵
جالب است ۰
منابع رسانه‌ای به نقل از پلیس تایلند خبر دادند که انفجار بمب در داخل یک مقر پلیس در جنوب این کشور، حداقل یک کشته و ده‌ها زخمی بر جا گذاشته است.
انفجار بمب در مقر پلیس تایلند
به گزارش مردم فردا،انفجار بمب در یکی از مقرهای پلیس در استان جنوبی «ناراتیوات» تایلند تلفات گرفته و تاکنون حداقل یک نفر را کشته و ۱۰ نفر را زخمی کرده است.

رسانه‌های بین‌المللی از رویترز گرفته تا برخی دیگر از منابع، روز سه شنبه (امروز) در خبری فوری گزارش دادند که یک انفجار مرگبار در جنوب تایلند رخ داده است.

طبق گزارش‌ها، یکی از مقام‌های تایلندی اعلام کرد که حداقل یک نفر در نتیجه انفجار بمب در داخل یک مقر پلیس در جنوب تایلند کشته شد.

به گفته «نیتی سوکان» معاون کمیسر پلیس استان «ناراتیوات» تایلند، انتظار می‌رود که تعداد کشته‌های انفجار افزایش یابد چرا که حداقل ۱۰ نفر در نتیجه انفجار زخمی شده‌‌اند.

برخی دیگر از رسانه‌ها، شمار زخمی‌های انفجار در جنوب تایلند را ۱۵ نفر اعلام کرده و خبر دادند که انفجار بمب در نزدیکی یک مدرسه رخ داده است.

مقام‌های تایلندی و رسانه‌ها درباره اینکه چه فرد یا گروهی مسئول انفجار امروز در جنوب این کشور بوده، اظهارنظری مطرح نکرده‌اند.
https://mardomefarda.ir/vdcf0vdy.w6djmagiiw.html
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین