تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۰
جالب است ۰
با دعوت از الخاندرو بالده به تیم‌ملی اسپانیا، باشگاه بارسلونا حالا با 17 بازیکن، بیشترین نماینده را در جام‌جهانی 2022 دارد. این در تمام ادوار جام‌جهانی بی‌سابقه است.
رکورد تاریخی باشگاه بارسلونا در جام‌جهانی!
به گزارش مردم فردا،ساعاتی پیش بود که اعلام شد مصدومیت خوزه لوئیس گایا جدی است و او اردوی تیم ملی اسپانیا را ترک خواهد کرد. در ادامه، فدراسیون فوتبال اسپانیا خبر از دعوت الخاندرو بالده داد و او جانشین گایا شد. مدافع چپ 19 ساله بارسا با ترک اردوی تیم زیر 21 ساله های اسپانیا راهی قطر شد تا به این ترتیب تعداد بازیکنان بارسا در جام جهانی به 17 برسد. 

بارسا حالا بیشترین نماینده را در این جام جهانی دارد و از بایرن و منچسترسیتی با 16 نماینده پیشی گرفت. در تاریخ جام های جهانی سابقه نداشته که یک باشگاه 17 نماینده در رقابت ها داشته باشد. به این ترتیب تقریبا یک تیم کامل از بارسا در جام جهانی حاضر است و این کار را برای ژاوی پس از پایان رقابت ها سخت خواهد کرد.

بازیکنان بارسا که در جام جهانی حاضرند: یک دروازه بان، 6 مدافع، چهار هافبک و 6 مهاجم
تراشتگن (آلمان) آرائوخو (اروگوئه)، کریستنسن (دانمارک)، کُنده (فرانسه)، آلبا (اسپانیا)، اریک گارسیا (اسپانیا) بالده (اسپانیا)، بوسکتس (اسپانیا)، پدری (اسپانیا)، گاوی (اسپانیا)، دی‌یونگ (هلند) فران تورس (اسپانیا)، آنسو فاتی (اسپانیا)، دیپای (هلند). لواندوفسکی (لهستان) دمبله (فرانسه) و رافینیا (برزیل)
https://mardomefarda.ir/vdcdxk0f.yt0ox6a22y.html
منبع : ورزش3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما