تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵
جالب است ۰
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای این کشور حملات گسترده‌ای را علیه مواضع نظامیان رژیم کی‌یف، در بخش‌های مختلفی از اوکراین انجام داده‌اند.
حملات گسترده روسیه به مواضع نظامیان اوکراینی
به گزارش مردم فردا،عد از گزارش‌ها درباره پیشروی نظامیان اوکراینی در جریان عملیات ضدحمله در جنوب این کشور، روسیه از حملات گسترده به مواضع نیروهای کی‌یف خبر داد.

وزارت دفاع روسیه روز شنبه اعلام کرد که نیروهای این کشور حملات گسترده‌ای را علیه مواضع نظامیان رژیم کی‌یف، در بخش‌های مختلفی از اوکراین انجام داده‌اند.

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، این وزارتخانه همچنین گفت که نظامیان اوکراینی همچنان به انجام حملات راکتی و خمپاره‌ای پراکنده به مناطق نزدیک نیروگاه اتمی «زاپروژیا» ادامه می‌دهند.

وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه‌ای گفت نیروهای این کشور حملاتی را به مواضع نظامیان اوکراین در خِرسون، میکولایف، خارکیف و دونتسک انجام داده و حمله نیروهای اوکراینی به منطقه «پروادین» نزدیک خرسون را دفع کردند.

طبق این گزارش، مسکو همچنین خبر داد که سطح تشعشعات رادیواکتیو در نیروگاه اتمی زاپروژیا همچنان در سطح عادی قرار داد.

پیش از این نیز «رمضان قدیروف» رئیس جمهوری خودخوانده چچن با رد ادعاهای غربی‌ها مبنی بر عقب‌نشینی نیروهای روسیه در برابر عملیات ضدحمله اوکراین، گفت مسکو تلاش می‌کند تلفات غیرنظامیان در این عملیات به حداقل برسد.
https://mardomefarda.ir/vdchwmnz.23nizdftt2.html
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین