تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۰
جالب است ۰
با وجود اینکه 3 وزن پایانی مسابقات جهانی کشتی آزاد امشب برگزار می‌شود اما نایب‌قهرمانی کشورمان قطعی است. مسابقات جهانی کشتی آزاد امشب با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال 3 وزن آخر به پایان می‌رسد که کاروان کشتی کشورمان 2 فینالیست در اوزان 61 (رضا اطری) و 65 کیلوگرم (رحمان عموزاد) دارد و محمدحسین محمدیان نیز در وزن 97 کیلوگرم برای کسب مدال برنز روی تشک خواهد رفت.
مسابقات جهانی کشتی/ ایران چه جایگاهی در جدول رده‌بندی دارد؟
به گزارش مردم فردا،در جدول رده‌بندی آمریکا با 143 امتیاز و کسب 3 طلا و 3 نقره در کشتی آزاد صدرنشین است. ایران نیز با کسب یک طلا (کامران قاسم‌پور)، 2 نقره (حسن یزدانی و محمد نخودی) و 2 برنز (یونس امامی و امیرحسین زارع) و 95 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. گرجستان و مغولستان نیز به ترتیب با 53 و 49 امتیاز در رده سوم و چهارم جای گرفته‌اند.
با توجه به اینکه امشب ایران و آمریکا 2 فینالیست دارند اما با کسب 2 طلای توسط کشتی‌گیران کشورمان، تغییری در جایگاه ایران ایجاد نخواهد شد و کسب نایب‌قهرمانی قطعی است.
سال گذشته این رقابت‌ها در نروژ برگزار شد که کشورهای روسیه، آمریکا و ایران اول تا سوم شدند اما با شرایط سیاسی که روسیه و بلاروس دارند این کشورها در مسابقات امسال غایب بودند.
اسامی نفرات راه یافته به دیدار فینال در ۳ وزن پایانی به شرح زیر است:
61 کیلوگرم: رضا اطری (ایران) – ری هیگوچی (ژاپن)
65 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی (ایران) - جان دیاکومیهالیس (آمریکا)
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر (آمریکا) – باتیربک تساکولوف (اسلواکی)
https://mardomefarda.ir/vdcaumn6.49nu615kk4.html
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین