تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰
جالب است ۰
مدیر سابق تیم‌های ملی شمشیربازی گفت: خواسته جامعه شمشیربازی از وزیر ورزش این است که سرپرست جدید برای فدراسیون معرفی شده تا انتخابات در شرایط عادلانه برگزار شود.
میرشفیعی: انتخابات شمشیربازی باید در شرایط عادلانه برگزار شود
به گزارش مردم فردا،عبدالرضا میرشفیعی در مورد وضعیت فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت: جامعه شمشیربازی تنها خواسته اش از وزارت ورزش این است که سرپرستی را برای فدراسیون انتخاب کند تا انتخابات در فضایی کاملا عادلانه و به دور از مهندسی برگزار شود. باقرزاده 17 سال رئیس فدراسیون بوده و هر هنری داشته به نمایش گذاشته است. او اپه و فلوره را نابود کرد و اسلحه سابر نیز بعد از رفتن مجتبی عابدینی چیزی برای عرضه نداشت. اگر سابر ما خیلی توانمند بود باید از عابدینی نیز نمایش خوبی داشت که اینطور نشد.
وی ادامه داد: تمام هیات‌‌های استانی را با نظر خود باقرزاده انتخاب شده‌اند و اگر سرپرست بماند اعضای مجمع را هم او می‌چیند. به خاطر همین این بیم وجود دارد که در نهایت کاندیدای مدنظر باقرزاده رئیس شود که این موضوع اصلا خوشایند جامعه شمشیربازی نیست.
مدیر سابق تیم‌های ملی شمشیربازی عنوان کرد: شنیده‌ایم برای مسابقات کویت یک تعدادی از اعضای مجمع هم اعزام خواهند شد. چطور برای مسابقات امارات گفتید بودجه نداریم، اما کاروان پرتعدادی را به مصر اعزام کردید که هزینه‌های سنگینی را در پی داشت. خواسته ما این است افرادی که به کویت اعزام می‌شوند را منتشر کند تا ببینیم چه کسانی می‌‌روند و آیا برای انتخابات است یا خیر.
میرشفیعی تاکید کرد: ما از مراجع قضایی و نظارتی این موارد را پیگیری کردیم به خصوص بحث ایمیل فدراسیون. باقرزاده مقاومت نشان می‌دهد که تیم جدیدی روی کار نیاید تا به ایمیل دسترسی پیدا کند، چون با این شرایط خیلی از موضوعات مشخص خواهد شد. از سوی دیگر باید گفته شود تجهیزاتی که فدراسیون جهانی به ایران داده کجا رفته و چطور مصرف شده است.
وی در پایان عنوان کرد: خواسته ما از وزیر ورزش این است که سرپرستی غیر از باقرزاده را برای این فدراسیون انتخاب کند تا انتخابات در فضایی کاملا عادلانه برگزار شود.
https://mardomefarda.ir/vdcjviev.uqe8vzsffu.html
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما