تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰
جالب است ۰
فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: ۱۱ باند سرقت در ۶ شهرستان غرب استان تهران متلاشی و بیش از ۴۰۰ مالخر و سارق دستگیر شدند.
بازداشت ۴۰۰ مالخر و سارق در قالب ۱۱ باند سرقت در غرب تهران
به گزارش مردم فردا،سردار کیوان ظهیری در نمایشگاه طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور با اشاره به اجرای ۲۸۵ حکم قضایی در ۷۲ ساعت گذشته اظهار داشت: ۱۱ باند در شهرستان‌های غرب استان تهران توسط پلیس متلاشی شد.
وی به دستگیری ۷۸۰ نفر در غرب استان تهران اشاره کرد و افزود: ۴۰۲ مالخر و سارق توسط پلیس در طرح ارتقای امنیت اجتماعی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران در ادامه با بیان اینکه ۳۵۶ انواع سرقت کشف شده است گفت: ۱۱۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی از سارقین کشف و به مالباختان تحویل داده شد.
ظهیری با تاکید بر برخورد با قاچاقچیان کالا تصریح کرد: پلیس امنیت اقتصادی با حضور موثر و رصد اطلاعاتی خودروهای شوتی را شناسای و توقیف کرده است که ۲۳ میلیارد تومان انواع کالای قاچاق و ۹۰ هزار لیتر قاچاق سوخت کشف شد.
وی به برخورد با اراذل و اوباش تاکید کرد و ابراز داشت: ۴۲ اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی جامعه در غرب استان دستگیر و ۷۰ سلاح جنگی و سرد از آنها کشف شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: مبارزه با قاچاقیان و خرده‌فروشان مواد مخدر در شهرستان‌های غرب استان ادامه دارد که ۱۲۶ خرده فروش دستگیر و ۲۷۰ معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ‌ شدند.
ظهیری در پایان به کشف ۶۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر اشاره و خاطرنشان کرد: همکاری شایسته مردم با نیروی انتظامی همچون گذشته ادامه دارد و پلیس با مشارکت مردم جامعه امنی را به مردم فراهم می‌سازد.
https://mardomefarda.ir/vdcjmaev.uqeymzsffu.html
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین