تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۰
جالب است ۰
بازیگر فیلم سینمایی «آژانس شیشه‌ای» گفت: ساترا به جای اینکه به کمک تولید در سینما و نمایش خانگی بیاید در حال تعطیل کردن آن است و سوال اساسی این است که سینما چه گناهی کرده است که باید این گونه برایش تصمیم بگیرند؟
رضا کیانیان: فیلم‌ها و سریال‌ها بخاطر «ساترا» در حال تعطیلی هستند!
به گزارش مردم فردا،با گلایه از شرایطی که اخیرا از سوی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) اعلام شده است، گفت: فیلم‌ها و سریال‌ها به واسطه تصمیمات ساترا در حال تعطیلی هستند و این اقدامات جز بی‌کار کردن بخشی از بدنه سینما تاثیر دیگری ندارد. حالا سوالم این است که آیا این بیکاری فایده‌ای هم دارد؟ آن هم در زمانی که دغدغه همه ایجاد کار در کشور است.
فیلم‌ها و سریال‌ها به واسطه تصمیمات ساترا در حال تعطیلی هستند و این اقدامات جز بی‌کار کردن بخشی از بدنه سینما تاثیر دیگری ندارد.
بازیگر مجموعه تلویزیونی کلاه پهلوی (سید ضیاءالدین دری ۱۳۸۳-۱۳۹۱) تاکید کرد: نمایش خانگی با وجود سخت‌گیری‌های بعضا بی‌دلیل ساترا در حال تعطیل شدن است و کار زیادی نداریم که انجام بدهیم. لطفا دوستان توضیح بدهند سینما چه گناهی کرده که باید این گونه برایش تصمیم بگیرند؟

تئاتر «پدر» شهریور روی صحنه می‌رود
بازیگر فیلم سینمایی فرش باد (کمال تبریزی ۱۳۸۱) در پاسخ به این پرسش که این روزها مشغول چه کاری است، بیان کرد: در حال حاضر مشغول تمرین تئاتری هستم که قرار است شهریورماه روی صحنه بیاید.
وی در توضیح مضمون این تئاتر گفت: نمایشنامه ای با عنوان پدر است که دوسال پیش توسط نویسنده اش به فیلم تبدیل شد و در اسکار هم چند جایزه گرفت (پدر یا The Father یک فیلم درام فرانسوی-انگلیسی به نویسندگی و کارگردانی فلوریان زلر که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و فیلمنامه آن بر اساس نمایشنامه سال ۲۰۱۲ به نام پدر ساخته شده‌است؛ این فیلم در نود و سومین دوره جوایز اسکار در شش بخش نامزد دریافت این جایزه شد که دو جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای (آنتونی هاپکینز) را به دست آورد).
بازیگر فیلم سینمایی کیمیا (احمدرضا درویش ۱۳۷۳) در پاسخ به این پرسش که تمرینات این نمایش چه مدت زمانی طول کشیده است، گفت: ۹ ماه است که درگیر این نمایش هستیم و هر روز تمرین می کنیم.
نقش من در «آهو» مثل همیشه دیوانه‌وار است
بازیگر فیلم سینمایی آهو (هوشنگ گلمکانی ۱۳۹۹) در پاسخ به این پرسش که فیلم آهو چه مضمونی دارد، گفت: من تدوین شدۀ این فیلم را ندیده ام و به همین دلیل نمی‌توانم در مورد آن اظهار نظر کنم چرا که نمی‌دانم به صورت نهایی چگونه از آب و گل درآمده است؛ ضمن این که این فیلم به دلیل حساسیت‌های کارگردانش چندین و چندبار تدوین شده است.
وی درباره نقش خودش در این فیلم هم گفت: نقش خودم از همان نقش‌های دیوانه مانندی است که همیشه بازی می‌کنم و البته نقشی است که تاکنون بازی نکرده‌ام؛ اما نمی توانم بیش از این در مورد آن چیزی بگویم تا زمانی که فیلم بیرون نیامده است.
https://mardomefarda.ir/vdci3qaz.t1aup2bcct.html
منبع : ایرنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین